+372 665 0090

hooldus@eliser.ee



x

Teile abiks

 

  • Bosch ja Electrolux originaal

  • Suur valik alati laoseisus

  • Kõikide brändide tolmukotid

  • Tasuta saatnine pakiautomaati

header-image

Tolmukott Menalux 3001 Hoover


7.90 €

Tolmukotid Menalux 3001
Pakis 5 mikrofiiberkiust tolmukotti ning mootorifilter.

Sobivus
HOOVER

Arianne: T 2001, 2100..2599, 2615, 2620, 2621, 2740, 2760
Discovery: T 6060, 6072, 6750, 6810
Freemotion: TFB 2011, 2112, 2223, 2242, 2283
Freemotion: TSE 0100
Micropower: SC 100, 115, 120, 125, 145, 150, 155
Microspace: SCT 30, 35, 45, 46, 48
Octopus: TBO 230
Pure Power: TPP 2210, 2320
Sensory: TS 1613...1625
Sensory: TS 1723...1726
Sensory: TS 1823...1873
Sensory: TS 1942...1983
Sensory: TS 2024..2079
Sensory: TS 2164...2171
Sensory: TS 2264..2277
Sensory: TS 2344, 2356, 2360, 2366, 2375, 2394
Sensory Cyclonic: TC 5208, 5228
Telios: T 4300...4599
Telios: T 5400...5899
Telios: TP 6210, 6214
Telios Cyclonic: TC 2885, 3206